Salon LaKrása se neomezuje pouze na poskytování zkrášlujících a wellness služeb. Jeho zaměření je mnohem širší, vyvíjející se dle představ a přání zákazníků, kterým chce být stále blíž a blíž. V jeho prostorách naleznete pestrou paletu produktů k prodeji či jen vyzkoušení. V nabídce jsou k dispozici nejen profesionální produkty určené pro následnou péči po provedené službě, ale i řada dalšího zboží. Náš salon pro vás vybírá stále nové spolupráce se zajímavými firmami. Pro ještě větší komfort se již brzy chystá spustit internetový obchod. Neváhejte si k nám přijít pro:

 

  • Dárkové poukazy pro jakoukoli příležitost
  • Profesionální vlasovou kosmetiku Matrix
  • Pleťovou kosmetiku Phyris – světově oceněná značka
  • Dámskou/pánskou řadu parfémů
  • Přírodní produkty Mýdlárny Rubens s.r.o

11209749_752505741515128_3659651852729558067_n

Mýdlárna Rubens se nachází v krásném prostředí Národního parku Česko-Saského Švýcarska, v malebné vesnici Růžová. Vyrábí mýdla vlastní rodinnou originální recepturou starou více jak sto let. Používá výhradně látky vyskytující se v přírodě, technika ruční tzv. zastudena, což zaručuje zachování všech výživných složek v mýdlech. Její produkty jsou balené pouze do přírodních materiálů.
Přijdte si třeba jen přivonět k přírodě:-) K dispozici bylinková mýdla, tuhé bylinkové šampony, živé bylinkové oleje, masážní tuky, mýdlové drtě, přírodní prací mýdlo, program ze soli z Mrtvého moře a jiné …