Salon LaKrása Jarošová

Představuje 3-patrový komplex služeb pro zdraví a krásu, jeden z největších v Děčíně.

Vážení návštěvníci

omlouváme se Vám, ale některé části webu se teprve zpracovávají. Veškeré aktuality a informace jsou k dispozici na našem veřejném facebookovém profilu: La Krása Jarošová – wellness salon Děčín

Naše služby

kadeřnictví, prodlužování vlasů, kosmetika, prodlužování řas, pedikúra suchá/mokrá, manikúra, modeláž nehtů, různé druhy masáží – česká/thajská masérka, parafíny, zábaly, oscilačně-vibrační plošina, multifunkční SPA systém-minilázně, ordinace Mudr. Otto Horáka – celostní medicína, výživové poradenství, psí salon, školicí středisko kosmetické značky PHYRIS 


Vítáme Vás na našem webu !

         Nejsme jen běžným kadeřnickým a kosmetickým salónem, kterých najdete v každém městě několik. Náš cíl míří mnohem dál. Již od založení v roce 2007 se vize celého projektu neomezovala jen na klasické služby, ale na komplexní ošetření celého těla a relaxaci v náročném životním tempu.

       Přemýšlíte o novém účesu? Nevíte, který by vám nejvíce slušel? Nevíte si rady se slušivým líčením? Jaké přípravky si vybrat pro svou pleť či které rtěnka se k vám nejvíce hodí? Rádi byste se svěřili do rukou odborníků? Toto vše vám splníme na 100%. Vaše naprostá spokojenost a dobrý pocit z návštěvy je naším hlavním cílem.

 

Těšíme se na vaši návštěvu v našem salónu.

 

VÍCE INFORMACÍ

 

Bez-názvu1-1 Věra Jarošová

majitelka salonu

full
full

Simona Stašová, Věra Jarošová

AKCE pro pány

každé 5. stříhání

ZDARMA

Chcete vypadat a cítit se skvěle ?
Vytvoříme snový look !
Zhýčkáme v minilázních !
Ušijeme vlasovou a pleťovou kosmetiku na míru !
Nastavíme zdravý životní styl a rovnováhu organismu !

AKCE na únor

20% sleva

na pedikúru

VÝHODNÉ CENY

při pravidelných návštěvách

VIP programy

FULL
MEDIUM

KALENDÁŘ AKCÍ

Sotva začal nový rok a u nás je to už samá akce :-)

  • pro velký úspěch se u nás již pravidelně konají přednášky pana doktora O.Horáka z Institutu preventivní medicíny. Aktuálně se již můžete začít rezervovat na další sezení dne: 9.2.2016 od 16:30 hod.

  • horkou novinkou v našem saloně je premiéra Vlasového semináře, který pro nás pořádá samotná odborná školitelka profesionální značky MATRIX. Aktuální termín je : 3.2.2016 od 11 hod.

Používáme vlasovou kosmetiku MATRIX / pleťovou kosmetiku PHYRIS

Obdarujte blízké našimi dárkovými poukazy pro každou příležitost

K dispozici máme vánoční, srdíčkové a klasické poukázky.