Vzhled je to první, co si na vás lidé povšimnou, utváří osobnost a také dojem, který na ostatní děláte, proto je tak důležité o svou image pečovat. K tomu patří nejen pravidelná domácí péče a ošetření v salónu, také znalosti, co vám sluší, v čem vypadáte dobře a jakým stylem se máte oblékat.

Naší filozofií je, že každý může vypadat skvěle, bez ohledu na věk, velikost oblečení a postavení. Každý si zaslouží cítit se a vypadat dobře každý den. My vám poskytneme odborné rady a ty správné prostředky. Náš team expertů důkladně před každou proměnou zvažuje všechny alternativy na základě individuálních potřeb klienta. Vytvoříme vám vzhled, který bude plně odpovídat vašemu životnímu stylu, osobnosti, zaměstnání a společenskému postavení. Výsledky ohromují nejen samotné zákazníky, ale celé jejich okolí. Vytvoříme styl a image, které skutečně zanechávají ten nejlepší dojem a přinášejí velmi pozitivní pocity.

Image poradna se zaměřuje na komplexní obraz jednotlivce, od hlavy k patě. Nabízíme spoustu služeb spojených se změnou vzhledu a to nejen žen, ale také mužů. Naše služby zahrnují vlasové a tělové poradenství, změnu vizáže, oblékání, služby stylisty a osobního nákupčího, rady týkající se líčení, garderóby, péče o tvář, vlasy a tělo a to vše vás naučíme používat v každodenním životě.

Vybrat si můžete jednotlivé služby či kompletní servis, který sestavuje zcela individuálně dle potřeb jednotlivých zákazníků, abychom přinesli ty nejlepší možné výsledky. Image poradna se skvěle hodí pro všechny, co si přejí vylepšit svůj vzhled, změnit či vylepšit svůj styl a cítit se báječně.img_promena2img_promena1