ZÁKLADNÍ INFORMACE

LaKrása není jen běžný kadeřnický a kosmetický salón, kterých najdete v každém městě několik. Náš cíl míří mnohem dál. Již od založení v roce 2007 se vize celého projektu neomezovala jen na klasické služby, ale na komplexní ošetření celého těla a relaxaci v náročném životním tempu.

Od samotného prvního otevření pravidelně rozšiřujeme nabídku služeb a exkluzivních ošetření, které vám pomáhají nejen dobře vypadat, ale také se skvěle cítit. Od roku 2007 do léta 2009 jsme usilovně pracovali na růstu celého podniku, který se nyní rozkládá v útulném 3-patrovém domě v centru města Děčína.

Každý měsíc se nabídka ošetření neustále rozrůstá a vylepšuje. Tajemství našeho úspěchu a s tím spojeným zástupem spokojených zákazníků spočívá v permanentní inovaci a entusiasmu celého teamu salonu LaKrása. Jednotlivý pracovníci se stále vzdělávají a sledují nejnovější trendy a techniky, aby vám mohli poskytnou opravdu to nejlepší.

Ve 3 patrech salónu naleznete komplexní servis – kadeřnictví, kosmetické oddělení, vizážistiku, manikúru, modeláž nehtů, pedikúru, masérnu, exkluzivní lázně, oscilačně-vibrační plošinu, výživové poradenství, psí salon Viki, Plně se postaráme o vaší image včetně odborného poradenství v oblasti vlasové a pleťové péče, oblékání i zdravého životního stylu. Samozřejmostí je nejen vysoká úroveň všech nabízených služeb, ale též příjemné prostředí, školený personál i otevírací doba, která vyhovuje i maximálně vytíženým klientům.

Přemýšlíte o novém účesu? Nevíte, který by vám nejvíce slušel? Nevíte si rady se slušivým líčením? Jaké přípravky si vybrat pro svou pleť či které rtěnka se k vám nejvíce hodí? Rádi byste se svěřili do rukou odborníků? Toto vše vám splníme na 100%. Vaše naprostá spokojenost a dobrý pocit z návštěvy je naším hlavním cílem.

Těšíme se na vaši návštěvu v našem salónu.

 

 

Věra Jarošová
majitelka SALONU

salon la krasa jarosova