Pozor, novinka v Děčíně – Mudr. Otto Horák !

s velkým nadšením vítáme v našem týmu pana doktora Otto Horáka. Právě náš salon si vybral pro svou ordinaci na severu Čech. Již se těšíme na jeho jedinečný systém revolučního hubnutí a programy pro zdraví! Nenechte si ujít jeho pravidelné přednášky a osobní konzultace.

(„denně děláme jednu ze dvou věcí – buď upevňujeme své zdraví, nebo podporujeme nemoc“)

Systém pro zdraví

Cílem programu Systému pro zdraví je vrátit tělo do rovnováhy. Ta je klíčem ke zdraví Vás i Vaší rodiny. Díky správnému nastavení stravování, pitného režimu, detoxikace a vyrovnaného vnitřního prostředí, docílíme správně fungujícího organismu. Naši klienti mají více energie, cítí se lépe, podávají větší výkony a celkově mají výraznější chuť do života. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.

Revoluční hubnutí

Cílem programu Revolučního hubnutí je vytvořit v těle takové podmínky, aby tělo začalo tuky samo spalovat. Díky správnému nastavení stravování, pitného režimu, detoxikace a vyrovnaného vnitřního prostředí včetně pH, docílíme správně fungujícího organismu. Navíc tělo následně spaluje tuky právě z problémových partií. Některé ostatní systémy dosáhnou redukce váhy, ale za cenu úbytku svalů, nezdravé pokožky a když se hubnou nějaké tuky, tak z partií, kde to není žádoucí. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.

hubnuti otto