Nabízíme Vám kompletní péči o vlasy a účes včetně poradenství a realizace aktuálních módních trendů ve vlasové tvorbě. Naše zkušené a pravidelně školené kadeřnice se postarají o dokonalý střih, barvu a celkový styl.

  • Dámské kadeřnictví – prodlužování vlasů
  • Pánské kadeřnictví – každá 5.návštěva zdarma
  • Dětské kadeřnictví – dětský koutek
  • Mikrokamera11222971_772098756222493_2620918908362745963_n

 

DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ

Oddělení pro ženy se postará o dokonalé kadeře každé ženy. Vedle stříhání a barvení si u nás můžete nechat vytvořit kreativní účesy do společnosti či na svatbu, samozřejmostí je kvalitní melírování, šetrná trvalá, foukaná, americké barvení, žehlení a dále francouzské copánky. Také si můžete nechat prodloužit a zhustit své vlasy.

PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

Pánům nabízí naše kadeřnice komplexní servis v úpravě vlasů a vousů. Klasické střihy doplňují služby TOP střihy, melírování a barvení, grafické efekty a mnoho dalšího.

DĚTSKÉ KADEŘNICTVÍ

Na návštěvu našeho kadeřnictví nemusíte nechávat své děti doma, rádi se postaráme i o jejich image. Pro malé zákazníky máme připravené TOP střihy, veselé barevné melírování, francouzské copánky či grafické vzory ve vlasech.

Salon La Krása – pro celou rodinu spása :-) Jako první v Děčíně jsme otevřeli nový salonek sloužící i vašim ratolestem. Přizpůsobujeme dětem nejen prostory, nýbrž i služby. Malé parádnice (ale i chlapci) si mohou nejdříve pohrát v dětském koutku a posléze se nechat zkrášlovat. K dispozici je dětské kadeřnictví, manikúra, pedikúra, třpytivé tetování, děvčátka mohou nechat pečovat také o svou pleť včetně jemného nalíčení, učesání na různé příležitosti-nacopánkování:-). Je zde také možnost zakoupení dárkové poukázky například k svátku či narozeninám, která jistě dívenky, jež rády dbají o svůj vzhled, potěší. Už se moc těšíme na naše nejmenší zákazníky:-)

MIKROKAMERA

Mikrokameru ocení všichni zákazníci, kteří kromě estetické stránky účesy a běžné úpravy vlasů, zajímá také zdraví a síla kštice. Přístroj diagnostikuje aktuální stav vlasů, kořínků a pokožky hlavy. Tímto způsobem lze zjistit i počáteční stav poškození a včasnou diagnózou a za pomocí vhodně zvolené kosmetiky předejít poškození a nepříjemným problémům, jakými jsou lupy, třepení konečků, nadměrné padání a jiné změny vlasu i pokožky.
* Pouze na objednání.