Zveme Vás k příjemnému pobytu v útulném podkrovním apartmánu, který se nachází v historickém centru města Děčín (hned pod náměstím). Nabízíme stylové ubytování unikátního konceptu. Jedná se o propojení se službami WELLNESS a BEAUTY. Apartmán je součástí 3-patrového komplexu La Krása a je umístěn přímo nad salonem. Veškerá poskytovaná péče je ubytovaným k dispozici pod jednou střechou. Ideální volba pro dámské jízdy či zamilované páry. Možnost domluvy různých kombinací služeb.

     K dispozici máme dva samostatné dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí (nově vybavené zařízení), s vlastní prostornou koupelnou (zlatý pokoj-umístění vedle, modrý pokoj-umístění koupelny v mezipatře). Výhled je na samotný skvost města, rozhlednu v podobě romantického hradu „Nebíčko“. K výbavě patří kávový a čajový servis, smart TV (připojení k internetu), bezplatný WI-FI signál v celém objektu, bezpečná úschovna jízdních kol, mikrovlnná trouba, lednička, fén na vlasy,  pantofle, společenské hry a časopisy, mapy a turistické letáky… Parkování zdarma je možné hned za objektem (nebývá problém s místem).

      Díky své poloze je apartmán ideálním místem pro objevování krásné krajiny Českosaského Švýcarska či CHKO Labské Pískovce, kde na Vás čekají nezapomenutelné zážitky. Ochotně Vám poradíme, kam se v okolí vydat či zajistíme taxi a vstupenky na kulturní akce. V docházkové vzdálenosti lze navštívit zámecký areál s rozlehlou zahradou. Pod ním se nachází přístaviště výletních lodí plujících po Labi až do německého Bad Schandau. Na protějším břehu řeky ční nad břehem majestátní skála Pastýřská stěna s vyhlídkou a ferratou.

Nabídka poskytovaných služeb:

  • Kadeřnictví
  • Kosmetika / Vizážistika
  • Masáže / Zábaly / Parafíny
  • Pedikúra / Manikúra
  • Wellness procedury NeoQi (minilázně)
  • Oscilační plošiny
  • Prodej přípravků
  • Odborné poradenství / diagnostika pleti

 


Cena za dvoulůžkový pokoj*/noc                                               1 890,- Kč


* Uvedená cena platí pro 2 osoby, možnost přistýlky za příplatek.