KOSMETICKÝ SALÓN

Stav a vizáž vaší pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí vašeho celkového vzhledu. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví a věku, proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat kosmetiku vhodnou právě pro váš typ pleti. Ačkoli je pleť dostatečně pružná, aby odolala opotřebování, na zralejší pleti se rychleji projeví nemoc, dietní chyby, nedostatek cvičení, spánku nebo vliv pracovního prostředí. Pokožka plní mnohem více funkcí než jen hezký obal. Hraje nejen důležitou roli v pochodech uvnitř těla, ale chrání nás před škodlivými vlivy okolního prostředí. Čím pěstěnější pleť, tím krásněji vypadá nalíčená tvář. Starostlivá péče je absolutní nezbytností nejen pro všechny ženy, které se rády a často líčí.

Správné čištění pleti a používání vhodné kosmetiky má zásadní vliv na povrchovou vrstvu pokožky, epidermis. Ať používáte jakoukoli kosmetiku, klíčem k dosažení uspokojivých výsledků je pravidelná kosmetická péče, která vyhovuje Vašemu typu pleti a životnímu stylu. Vyhradit si hodinu jen pro sebe je jedním z životních potěšení a profesionální péče v kosmetickém salónu je tak uklidňující, že Váš obličej po jejím absolvování vypadá vždy lépe.

KOMBIVĚŽ – ULTRAZVUK

Salon LaKrása pracuje s  unikátním, moderním a multifunkčním přístrojem poslední generace, který přináší nový styl práce. Ošetření ultrazvukem patří k novým a nejosvědčenějším metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací (mikromasáž) a tepla. Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává, otvírají pro kosmetické ošetření velkou řadu možností.IMG_1018

  • zapracování účinných aktivních látek do pleti
  • ošetření vrásek
  • ošetření jizev
  • žehlení pleti obličeje a těla pomocí sond třech velikostí
  • dokonalá hydratace pleti
  • dvojitá brada
  • akné
  • ošetření celulitidy

 

Co je ultrazvuk?
Jsou to vibrace, neboli kmitání o frekvenci vyšší, než je hranice slyšení lidského ucha, tj. nad 20 000Hz (20kH).

Nasazení v kosmetice
Ošetření kůže ultrazvukem podporuje její metabolismus, cévy se vlivem tepla roztahují, zlepšuje se lymfatický tok a propustnost buněčných membrán, zplodiny metabolismu se rychleji odplavují. Všeobecně dochází ke zvýšení regeneračních schopností kůže a ke zlepšení jejího obrazu.

Ultrazvukové čištění je úžasný převrat v kosmetice. Už jen fakt, že je bezbolestné a neodcházíte od kosmetičky opuchlá, krvavá a zhmožděná. Efekt čištění je úžasný a velmi relaxační. Ovšem ani tento malý zázrak nespasí Vaši pleť během jednoho ošetření, je zapotřebí proceduru opakovat. Jeho účinnost také zaručuje spojitost s kvalitní kosmetikou.